Naujienos

Naujienos

logotipas

Vaikų žaidimų kambarys

Smagiausios Šv. Kalėdos vaikų žaidimų kambaryje “Kibir Vibir”

Kviečiame draugų kompanijas, įmonių kolektyvus su vaikais, darželių grupes, jubiliatus, bendraminčius smagiai praleisti laiką kartu su linksmiausiu Kalėdų seneliu, jo komanda ir smagiausiomis pramogomis.
Mūsų vaikų žaidimų kambarys yra paruošęs jums kelias programas pagal vaikų amžių.

🎄

Kalėdos su stebuklo nata.
Į mūsų vaikų žaidimų kambarį atvyks Kalėdų senelis su Snieguole (arba kitu pasirinktu personažu ar žvėreliu) ir prasidės pramogos vaikams: bus daug muzikos, daug šokių, dar daugiau dovanų ir linksmybių.  Įtraukiami ir tėveliai. Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų. Vaikų skaičius neribojamas.

🎄

Misija: Kalėdos
Labai aktyvi ir smagi programa vaikams. Į mūsų vaikų žaidimų kambarį atvyks Kalėdų senelis su Snieguole (arba kitu personažu ar žvėreliu) ir tikrai neleis vaikučiams tinginiauti! Vaikučiai atlikinės linksmas užduotis, turės įveikti aktyvias estafetes, kartu visi dainuos smagias kalėdines dainas ir ieškos kalėdinių dovanų maišo. Pramogos vaikams ne tik patiks, bet ir paliks nepamirštamų akimirkų ilgam. Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų. Vaikų skaičius neribojamas

🎄

 Kalėdos pas mažiausius
Į mūsų vaikų žaidimų kambarį atvyks Kalėdų Senelis su pasirinktu gyvūnėliu (arba personažu) ir atsiveš su savim spalvotų snaigių pūgą, kartu landžios per ilgiausius tunelius, šokinės per pusnis, trauks virves ir dar krūva kitų mažiesiems skirtų pramogų. Rekomenduojamas amžius nuo 1 iki 3 metų. Vaikų skaičius neribojamas.

🎄

Trumpas atvykimas 

Ši programa skirta esant nedideliam vaikų skaičiui, ar norit, kad tik trumpam į mūsų žaidimų kambarį atvyktų Kalėdų senelis, išklausytų eilėraštukus, vaikų daineles ir išdalintų vaikams dovanėles. 

🎄                                                         


Vaikų pramogos prasideda čia – vaikų žaidimų kambaryje “Kibir Vibir”